1.mail 2019 kl 18:00 vestlesime tipp-plastikakirurg Dr Siim Simmoga.

Esteetilise meditsiini ja plastikakirurgia valdkonna teadusuuringud arenevad tohutu kiirusega, mis omakorda lihvib järjest filigraansemaks ilukirurgide oskused. Sellel kõigel on tegelikult üllad eesmärgid – tervis ja ilu.

Näo piirkonna plastikakirurgias loetakse Lipofilling protseduuri stabiilseks ja loomulikuks alternatiiviks näo noorendamise tehnikate puhul. Siia kuuluvad näiteks sügavamate kortsude täitmine (nasolabiaal, sügavad kurrud silma välisnurkades, põsesarnadele mahu andmine kudede vajumise korral ja paljude teiste vananemise märkide peitmine.) Seetõttu võib Lipofilling protseduuri nimetada “varjatud paranduseks”. 

  • Kui kaua püsib Lipofilling protseduuri tulemus stabiilsena?
  • Millised on võimalikud komplikatsioonid?
  • Mis vahe on hüaluroonhappe süstidel ja lipofillingul? 

Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiame vastused webinari käigus.

Kes on dr. Siim Simmo?

Dr. Siim Simmo on unikaalset koolitust omav mitmekülgsete oskustega nõutuim tipp-plastikakirurg, kelle ampluaasse kuuluvad nii onkoloogilised rinnavähi lõikused kui ka kõrgetasemelised esteetilised näopiirkonna operatsioonid.

Plastikakirurgiks spetsialiseerus ta Helsingi Ülikooli Kliinikumis ning töötab seal siiani osakonna ülemarstina.

Oma kiire ajagraafiku tõttu jagab ta oma elu Eesti kui Soome vahet, käies regulaarselt ennast koolitamas ja opereerimas üle maaailma oma eriala tippspetsialistidega.

Dr. Simmo on ainuke plastikakirurg Eestis, kes on läbinud Põhjamaade plastikakirurgide ühise spetsialiseerumisprogrammi, mis hõlmab riikliku erialaeksami sooritamist Norras, Taanis, Rootsis ja Soomes.

Webinar on järelvaadatav SIIT