Ambulatoorne pisikirurgia tegeleb peamiselt nahale tekkinud moodustiste, sünnimärkide ja kaasasündinud või omandatud naha moondumuste ehk deformatsioonide (nt. väljaveninud või rebenenud kõrvarõnga augud) kirurgilise raviga.

Kui teie nahale või naha alla on tekkinud mõni ebaesteetiline või igapäevaelus ebamugavust tekitav (näiteks riiete kandmisel, raseerimisel jne) uudismoodustis, siis ambulatoorne pisikirurgia aitab sellest võimalikult valutult ja esteetiliselt vabaneda.

Samuti saab ambulatoorse pisikirurgia abil korrigeerida kaasasündinud või omandatud ebaesteetilisi naha moondumusi ehk deformatsioone. Need võivad näiteks olla väljaveninud või rebenenud kõrvarõnga augud, inetud armid jne.

Webinari teemad:

Dr. Mari Laasma annab kosmeetikutele nõu – milliste nahamoodustiste, -häirete või deformatsioonide korral on soovituslik suunata oma kliendid kliinikusse ambulatoorsele pisikirurgia protseduurile.

Dr. Mari Laasma

Sattus esteetilise meditsiini valdkonda neli aastat tagasi, kui hakkas oma põhitöö (lastekirurgia) kõrvalt teostama ilusüste, laserprotseduure, väiksemaid esteetilisi operatsioone ja juuste siirdamisi. Tänaseks on sellest saanud tema suur kirg, mis on võitnud tema südame ja võib julgelt öelda, et tema töö on tema hobi.

Kuna tegemist on väga kiirelt areneva valdkonnaga, siis täiendab ta ennast pidevalt ja püüab pakkuda oma patsientidele kõige uuemaid ja efektiivsemaid esteetilisi protseduure. Marile meeldib läheneda inimesele terviklikult ehk mitte keskenduda vaid ühele piirkonnale (näiteks huuled), vaid vaadata tervet pilti, et kogu nägu oleks harmoonias ja loomulik.

Mari proovib abiks olla iga esteetilise murega sõltumata soost ja vanusest, olgu selleks kortsud, hõrenevad juuksed, aknearmid, naha healoomulised kasvajad või lihtsalt soov oma naha kvaliteeti parandada.

Webinar on järelvaadatav SIIT