Tööandjad

Stella Lembra Benecom Oü tegevjuht.

25 aastat kogemust professionaalse kosmeetika esindajana ning koolitajana Eestis ja Soomes. Kosmeetiku eriala: Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool 2004-2006. Meditsiinilise õenduse eriala:Tallinna Meditsiinikool 1983-1986

Ave Dahlqvist Tegevkosmeetik, jumestaja, kosmeetikute praktikajuhendaja.

27 aastat töökogemust kosmeetiku ja jumestajana. Kosmeetiku ja jumestaja eriala: Tartu Teenindustootmisvalitsus 1991. Ämmaemanda eriala: Tartu Meditsiinikool 1987. Reiki lll aste. EKL liige aastast 1998.

Töötajad/spetsialistid

Külli Margus Taastusravi arst, tegevusluba D06932.

AS Värska Sanatooriumi Balneoteraapia ja Rehabilitatsioonikeskuse juht, taastusravi arst. Kuurortravi teadus- ja arendustöö. SPA teenindajate praktika juhendaja ja anatoomia, füsioloogia õpetaja.

Ilona Järve Kosmeetik, jumestaja, kosmeetikute praktikajuhendaja, salongijuht.

Kosmeetiku eriala: Tartu Teenindustootmisvalitsuses kosmeetiku eriala 1983. Meditsiini eriala: Tartu Meditsiinikool 1980. Tartu Ülikooli kutsepedagoogika täiendkoolitus 2018. EKL jumestusvõistluste peakohtunik.

Katrin Saarloo (endine Kiivramees) Kosmeetik, täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert / OSKA ilu- ja isikuteeninduse valdkonna tööjõu- ja oskuste vajaduse uuringu ekspert

Katrin on töötanud 16 aastat iluteenindusvaldkonnas kui kosmeetik, spa-terapeut, koolitaja, ilusalongi omanik ja Norra mägihotelli spaa juhataja. Kõik need erialased kogemused on aidanud tal näha ilumaailma erinevaid tahke ja olla ise pidevas erialases arengus.

Koolitajad

Leelo Simisker Kosmeetik, kutseõpetaja ja aroomterapeut.

20 aastat töökogemust kosmeetiku ja kutseõpetajana. Kosmeetiku eriala: Lahti sotsiaal- ja tervisala õppeasutus (Soome), Rahvusvahelise CIDESCO eksam 1998. Aroomiterapeuti eriala: Turu Aroomteraapiakool 2000. Kutseõpetaja eriala: Laurea Ammattikorkeakoulu (Soome) Helsingi
Rakenduskõrgkool Põhieriala: iluteenindus 2011. Jyväskylä Rakenduskõrgkool, rakenduslik
pedagoogikakõrgkool 2015. 
EKL esinaine 2004-2008.

Piret Kesküla Kosmeetik, meigikunstnik ja püsimeigi spetsialist.

18 aastat töökogemust kosmeetiku ja püsimeigi spetsialistina. Kosmeetiku eriala: Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite erakool. Meigikunstniku eriala: Irina Abõzova Stuudio 2012. Püsimeigi eriala: International Academy of permanent make up Biotek – Moskva 2013. MTU Eesti Meigikunstnike Ühendus juhatuse liige alates 2010. EKL juhatuse liige alates 2005.

Ruth Ilves Pärnumaa Kutsehariduskeskus, kosmeetik kutseõpetaja

Kutseala teiste oluliste partnerite esindajad

Eveli Laats Haridus- ja Noorteamet

https://www.kutseregister.ee/ctrl/et/KAO/vaata/10670444#kao_kutsekomisjon