MEIST

MTÜ EESTI KOSMEEETIKUTE LIIT

Toome sinuni arendavaid koolitusi, seminare ning teisi ühendavaid sündmusi, et toetada sind ja aidata sul erialaselt kasvada.
Eesti Kosmeetikute Liit on organisatsioon, mis väärtustab ja arendab kosmeetiku eriala ja selle kutse esindajaid.
Ootame ühinema kõiki töötavaid kosmeetikuid, iluteenindajaid ja kosmeetiku eriala õpilasi.

EESTSEISUS

Piret kesküla

Juhatuse liige / Esinaine

Tema suurim soov on, et inimesed võiksid usaldada kogu oma välimuse kosmeetiku hoolde. Tuginedes ilumaailmas töötamise pikaaegsele kogemusele teab Piret, millist teavet kosmeetikud vajavad ning millist pühendumist ja erialalist täiendamist kosmeetiku eriala nõuab. Eesti Kosmeetikute Liidu esinaisena ta seda kõike liikmetele pakkuda soovibki. Piret on kirjutanud erinevatele meediaväljaannetele mitmeid ilualaseid artikleid, ta on Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikooli kaasasutajaliige ning lisaks kosmeetiku erialale ka püsimeigispetsialist. Piret soovib kõigile iluteenindajatele palju rahulolevaid kliente ning aktiivset osavõttu nii erialastest kui ka enesearengu koolitustest!
Piret on aktiivse liidu liikmena tegev aastast 2005.
piret@kosmeetikuteliit.ee

Katrin Saarloo

Juhatuse Liige

Täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert / OSKA ilu- ja isikuteeninduse valdkonna tööjõu- ja oskuste vajaduse uuringu ekspert
Katrin on töötanud iluteenindusvaldkonnas kui kosmeetik, spa-terapeut, koolitaja, ilusalongi omanik ja Norra mägihotelli spaa juhataja. Kõik need erialased kogemused on aidanud tal näha ilumaailma erinevaid tahke ja olla ise pidevas erialases arengus. Kuna Katrini eelnev hariduskäik on seotud majandusega, siis tema eesmärk on tuua iluteenindajateni ettevõtlusalast ja majanduslikku oskusteavet ilma milleta on raske eristuda ilumaailma konkurentsi silmas pidades.
Katrin on aktiivselt Eesti Kosmeetikute Liidu liikmena tegev aastast 2005.
katrin@kosmeetikuteliit.ee